• 2
  • carousel bootstrap
  • 3
image carousel by WOWSlider.com v7.7

فروشنده پمپ آب پنتاکس

 

فروشگاه گندمکار در زمینه فروش الکتروپمپهای صنعتی، ساختمانی و کشاورزی و همچنین ارائه مشاوره های فنی پیش از فروش و تامین تجهیزات از معتبرترین برندهای بین المللی در خدمت شما مشتریان عزیز بوده است.

نصب وراه اندازی تجهیزات، تامین قطعات یدکی و همچنین گارانتی معتبر بخشی از خدمات پس از فروش این فروشگاه میباشد.

فروشگاه گندمکار برای ارتقاء کیفیت خدمات رسانی از استانداردهای بین المللی پیروی نموده و خط مشی خود را بر پایه ارکان زیر استوار نموده است :

۱- تلاش بی پایان برای بهبود کیفیت خدمات

۲- تلاش بی پایان برای رضایتمندی بازار مصرف

شرکت پنتاکس حدود ۲۵ سال در زمینه ساخت موتور و الکتروپمپ های آبی با مصارف خانگی، شهری و صنعتی فعالیت دارد. محصولات این شرکت دارای کاربردهای متعددی اعم از شهرداری ها، آتشنشانی ها، معادن، مصارف دریایی و یا سیستم های گرمایشی می باشند.

پنتاکس موفقیت خود را مدیون بیش از ۲۵ سال تجربه در بازار بین المللی از پمپ های هیدرولیک برقی می باشد که به طور مداوم آماده برای دیدار با نیاز مشتری با رویکرد حرفه ای و روح نوآوری است.

محصولات این شرکت در ایتالیا و تحت استانداردUNI EN ISO 9001 تولید میشوند.

این شرکت محصولات پنتاکس را با ۵ کلمه کلیدی تعریف میکند.

- قابلیت اطمینان

- کیفیت

- سرعت

- تنوع پذیری

- اعتماد 

پمپ لورا  – ایتالیایی:حاصل 30 سال تجربه شرکت ایتالیایی لوارا در طراحی و ساخت انواع پمپ می باشد . این پمپ ها با استفاده از موتورهایی با توان پایین، قابلیت ایجاد فشار بالایی را دارند .

شرکت لورا یکی از بزرگترین تولید کنندگان پمپ در جهان می باشد. تنوع محصولات این شرکت تولید کننده پمپ، مجموعه ای از نیازهای سیالات در تمامی صنایع را پوشش می دهد. پمپ های تولید شده توسط این شرکت دارای کیفیت مطلوب بوده و با کاربردهایی همچون پمپ های خانگی ، پمپ های شناور ، پمپ های لجن کش و کف کش ، پمپ های مورد نیاز در صنایع آب و فاضلاب وتجهیزات وابسته به آن تولید و توزیع میشود.

این شرکت با چندین دهه سابقه در صنایع پمپ سازی، برای نخستین بار در سال 1975  با نام رسمی DAB  وارد بازار جهانی شد. کارخانه اصلی این شرکت که در شهر Veneto  ایتالیا واقع می باشد عمدتا با هدف ساخت پمپ های با نیروی محرکه موتوری بنا گردید و اکنون به عنوان یکی از معتبرترین شرکت های پیشرو  صنایع پمپ سازی در جهان مطرح می باشد.

شرکت داب هم اکنون از چندین کارخانه در سراسر ایتالیا تشکیل شده است که هر کدام در زمینه ای تخصصی در ارتباط با صنایع پمپ سازی مشغول به فعالیت می باشند و  به عنوان گروه DWT شناخته میشوند.

 

 

 

 

 

 

پمپ آب پنتاکس

پمپ آب پنتاکس

پمپ آب پنتاکس ایتالیا یکی از بزرگترین برندهای تولید انواع پمپ از جمله الکترو پمپ خانگی پنتاکس و صنعتی پمپ آب پنتاکس , پمپ آب پنتاکس شناور , پمپ پنتاکس کف کش , پمپ آب پنتاکس طبقاتی و بوستر پمپ های آبرسانی پنتاکس و آتشنشانی پمپ پنتاکس است. عمده تولیدات این مجموعه بیشتر کالاهای عمومی است و با این سیاست کاری این مجموعه بزرگ در کشور ایتالیا توانسته نیمی از بازار پمپ جهانی را با خود اختصاص دهد. مجموعه پمپ PENTAXپنتاکس با در اختیار داشتن بهترین مهندسین مکانیک و الکترونیک و طراحی دقیق شفت و پروانه پمپ ها و بهینه کردن از نظر مصرف برق و صدا کیفیت محصولات را روز به روز افزایش می دهد. انواع الکتروپمپ های خانگی و صنعتی پمپ پنتاکس عبارتست از : الكترو پمپ پنتاكس ايتاليا | پمپ آب خانگي پنتاكس | نماينده فروش پمپ پنتاکس | پمپ تك فاز پنتاكس | پمپ سه فاز پنتاكس | پمپ نيم اسب پنتاكس| پمپ pm45 پنتاکس

فروشنده پمپ آب پنتاکس

آمار بازدید سایت